باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی کردستان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۲۴ فقره سرقت سیم‌های کابل برق در سنندج خبر داد.

سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان گفت: در پی افزایش وقوع سرقت سیم‌های برق دربرخی از نقاط سنندج، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی‌های میدانی و استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، ماموران حین گشت‌زنی در نقاط حاشیه شهر موفق به شناسایی سارق سابقه دار حین سرقت شدند.
فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهم اموال مسروقه به همراه ابزارآلات قطع کابل‌های برق کشف و متهم برای انجام تحقیقات به کلانتری منتقل شد.
سردار آزادی با اشاره به تحقیقات به عمل آمده توسط ماموران تصریح کرد: با ارائه شواهد و مستندات از سوی ماموران، متهم چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به ۲۴ فقره سرقت سیم‌های کابل برق اعتراف کرد.
وی با اشاره به دستگیری یک مالخر در این عملیات خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34