باشگاه خبرنگاران/ معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از نجات جان چهار نفر از رودخانه خورگو خبر داد.

حسن امینی زاده، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از نجات جان چهار نفر از رودخانه خورگو خبر داد.
وی گفت:طی تماس با مرکز ۱۲۵ آتش نشانی بندرعباس، گزارش حادثه‌ای در رودخانه خورگو در ساعت سه و هشت دقیقه بامداد دوشنبه چهارم فروردین ۹۹ اطلاع داده شد.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس افزود: این حادثه در حالی رخ داد که متاسفانه افراد بدون توجه به هشدار‌های ایمنی در زمان بارندگی قصد عبور از رودخانه با خودرو داشتند و با توجه به سیل از خودرو خارج شده، ولی جریان آب، آن‌ها را با خود برد که خوشبختانه توانستند در محوطه‌ای مانند جزیره در میان آب خود را قرار داده و نیرو‌های امدادی را در جریان قرار دهند.
امینی زاده گفت: بلافاصله پس از اعلام، تیم امدادی آتش نشانی بندرعباس به محل اعزام شدند و در ساعت 3:45 بامداد به محل حادثه رسیدند، پس از گذشت مدت زمانی که بر جریان آب مسلط شده، افراد را نجات دادند، این عملیات در ساعت 7:47 به پایان رسید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121