باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و سرعت عمل پلیس در ۷۲ ساعت گذشته ۱ تن و ۳۰۵ کیلوگرم مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای ارتقاء امنیت عمومی و اجتماعی ، مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ، با پیگیری‌های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محور‌های مواصلاتی فرعی و اصلی استان در ۷۲ ساعت گذشته موفق شدند ۱۳ دستگاه خودرو حامل موادمخدر را شناسایی و در عملیات‌های ضربتی توقیف کنند.
وی افزود: در بازرسی دقیق از خودرو‌ها ۹۳۰ کیلو و ۶۳۹ گرم تریاک، ۱۳۳ کیلو و ۲۹۲ گرم حشیش، ۲ کیلو هرویین، ۱۰ کیلو و ۷۸۲ گرم سایر مواد مخدر کشف و ضبط شد و ۲۴ سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی هرمزگان ادامه داد: در ۷۲ ساعت گذشته با تلاش‌های همه جانبه و شبانه روزی ماموران ۲۶ مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده به قاچاق و توزیع مواد در سطح استان اجرا و در اجرای این طرح‌ها ۱۶۷ معتاد متجاهر و بلامکان جمع آوری شدند.
سردار جعفری با قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت‌طلب و قانون‌شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان در امان نبوده و بدون اغماض و با قاطعیت تمام با سوداگران برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121