مهر/ مسئول قرارگاه تداوم جهاد از توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ بسته غذایی و بهداشتی به ارزش ۳۰۰ هزار تومان بین محرومان در قم خبر داد.

صادق بیطرفان، مسئول قرارگاه تداوم جهاد با بیان اینکه قرارگاه تداوم جهاد در تکیه شاه خراسان قم با هدف کمک به نیازمندان در روزهای کرونایی تشکیل شده است، اظهار کرد: ۲ هزار و ۵۰۰ بسته هریک به ارزش ۳۰۰ هزار تومان آماده شده است که بین نیازمندان توزیع شود.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۵۰۰ بسته بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: توزیع و بسته بندی این اقلام از هفته گذشته آغاز شده است و در تلاش هستیم با کمک خیرین این بسته‌های غذایی بهداشتی را تا ماه مبارک رمضان به ۵ هزار بسته برسانیم و در اختیار نیازمندان قرار دهیم.
مسئول قرارگاه تداوم جهاد با اشاره به اقلامی که در این بسته‌ها قرار می‌گیرد، گفت: پورد رختشویی، مایع سفیدکننده، یک جفت دمپایی، ۵ جفت دستکش لاتکس بسته‌های سیب و پرتقال، برنج، سویا، چای، نخود، شکلات، شکر، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، کنسرو ماهی، یک عدد مرغ، یک شانه تخم مرغ و ژل ضد عفونی کننده از اقلامی است که در قالب یک بسته به صورت محترمانه درب منزل محرومان تحویل داده می‌شود.
وی بیان کرد: جامعه هدف که این بسته‌های اقلام غذایی و بهداشتی بین آنان توزیع می‌شود، توسط بسیجیان شهری، سپاه علی بن ابی‌طالب(ع) و مؤسسه‌های خیریه فعال مورد شناسایی قرار گرفتند.
بیطرفان عنوان کرد: اسامی و مشخصاتی که از این نهادها دریافت شده با جامعه آماری که از قبل شناسایی کرده بودیم ادغام و تکراری‌ها حذف و یک لیست واحد ایجاد شد.
مسئول قرارگاه تداوم جهاد با بیان اینکه ۱۵۰ تا ۲۰۰ بسته به صورت هدفمند توزیع می‌شود، گفت: برای حفظ کرامت انسانی محرومین این بسته‌ها شب‌ها توزیع می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99