فارس/ فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 154 کیلو مواد مخدر تریاک و دستگیری سوداگران مرگ در این استان خبر داد.

عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر، 3 نفر سوداگر مرگ که در امر توزیع موادمخدر به صورت گسترده در سطح استان البرز فعالیت دارند شناسایی و دستگیری آن ها در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز طی رصد تحرکات یکی از سوژه ها، نامبرده را با یک دستگاه خودروی پراید در حالی که اقدام به تهیه مواد کرده و به سمت شهرستان فردیس در حال حرکت بود مشاهده و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس و رعایت موازین حفاظتی خودرو متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از صندوق عقب خودرو، مقدار 73 کیلو تریاک با لفافه که در بطری های نوشابه جاسازی شده بود کشف شد.
وی افزود: در ادامه یکی دیگر از عناصر توزیع مواد مخدر نیز که با یک دستگاه خودرو کامیون اقدام به حمل مقادیر زیادی مواد مخدر از استان های شرقی کشور کرده و خودرو حامل مواد را به "محمد شهر" کرج منتقل کرده بود شناسایی؛ و راننده خودرو طی یک عملیات غافگیرانه دستگیر شد.
این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی از خودرو مقدار 63 کیلو تریاک که داخل شیشه های نوشابه و در بار صیفی جات جاسازی شده بود کشف شد.
سردار محمدیان اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز یکی دیگر از عناصر توزیع کننده مواد مخدر که اقدام به نگهداری مواد در منزلش در منطقه "مهرشهر کرج" کرده و فروش آن در بین مشتریانش می کرد شناسایی و از منزل وی 18 کیلو مواد مخدر تریاک کشف شد.
فرمانده انتظامی استان البرز در پایان گفت : با دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر طی 24 ساعت گذشته در استان البرز در مجموع 154 کیلو مواد مخدر تریاک از سوداگران مرگ کشف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af