باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و سابقه دار خودرو و کشف یک قبضه سلاح ممنوعه از مخفیگاه وی در عملیات ماموران کلانتری ۱۳ شهر کرمان خبر داد.

محمدرضا فداء، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهر کرمان، ماموران انتظامی این فرماندهی دستگیری عامل یا عاملان سرقت را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمند، تصریح کرد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ این فرماندهی با یکسری کار اطلاعاتی موفق شدند یک سارق داخل خودرو را شناسائی و با هماهنگی دستگاه قضایی وی را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان افزود: در بازرسی از منزل این سارق یک دستگاه خودرو مزدا، مقدار زیادی وسایل خودرو که توسط سارق اوراق شده بود به همراه یک قبضه سلاح کلانشینکف و یک عددخشاب با فشنگ جنگی کشف شد.
فداء بیان داشت: سارق دستگیر شده که سابقه دار نیز بود در تحقیقات و بازجویی‌های انجام گرفته از سوی پلیس، به ۵ فقره سرقت خودرو با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با اشاره به دستگیری دو نفر از همدستان سارق طی یک عملیات پلیسی و معرفی متهمان به مرجع قضایی از شهروندان خواست: با استفاده از وسایل ایمنی مانند دزدگیر و قفل فرمان سارقان را از رسیدن به اهداف شومشان باز دارند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00