ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: به دنبال فعالیت یک سامانه بارشی و افزایش رطوبت هوا و تشکیل ابرهای محلی، رگبارهای باران بهاری همدان را فرامی‌گیرد.

محمدحسن باقری شکیب، کارشناس اداره کل هواشناسی همدان اظهار کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های ماهواره‌ای هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده، نیمه ابری تا تمام ابری، همراه با وزش ملایم باد پیش‌بینی می‌شود.
وی اظهار داشت: با توجه به افزایش رطوبت هوا، از عصر فردا چهارشنبه ابرهای محلی در آسمان استان تقویت می‌شود و به دنبال آن از روز پنجشنبه رگبارهای باران بهاری، همراه با رعد و برق بیشتر نقاط استان را فرامی‌گیرد.
باقری‌شکیب عنوان کرد: برای امروز و فردا به دلیل پایداری هوا، بارشی در آسمان استان نداریم اما از فردا دمای بیشتر نقاط استان روزانه بین یک تا ۲ درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.
کارشناس اداره کل هواشاسیی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته گل‌تپه با چهار میلیمتر بیشترین بارش را در استان داشته و ایستگاه هواشناسی فرودگاه همدان ۲.۲ میلیمتر بارش را به ثبت رسانده است.
وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته اسدآباد با ۱۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بیشترین و همدان با چهار درجه سانتی‌گراد زیر صفر، سردترین دمای استان را داشته‌اند.
باقری شکیب افزود: بیشینه دمای هوای همدان در ۲۴ ساعت گذشته پنج درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ثبت رسیده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e