فارس/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان، جزئیاتی از سرقت خودرو منجر به قتل در این استان را تشریح کرد.

سرهنگ مجید رسول‌زاده، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به‌تصادف منجر به مرگ در خمام اظهار کرد: شب گذشته تصادفی در خمام‌ رخ می‌دهد که پس از رسیدن مأموران در صحنه تصادف، متأسفانه سرنشین این خودرو فوت و راننده آن زخمی شده بود.
وی با اشاره به سرقتی بودن خودرو تصادف کرده گفت: وقتی همکاران من در نیروی انتظامی از راننده این خودرو خواستار دریافت مدارک ماشین شدند این فرد هیچ‌گونه مدارکی به همراه نداشته که مأموران نیروی انتظامی به سرقتی بودن خودرو شک می‌کنند.
رسول‌زاده با اشاره به جزئیات قتل اتفاق افتاده در خمام تصریح کرد: مأموران از روی پلاک خودرو صاحب ماشین را شناسایی و با او تماس می‌گیرند و مالک این خودرو که یک خانم بود می‌گوید این خودرو خود امروز در اختیار پدرش بوده و پس از بررسی‌های انجام‌شده متوجه شدیم راننده زخمی شده، خودرو را از پدر این خانم به سرقت برده و با درگیری با این فرد موجب کشته شدن او می‌شود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان همچنین از دستگیری فرد قاتل و تحویل او به مراجع قضایی خبر داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0