شبستان/ معاون سیاسی و امینتی استانداری گلستان از تعطیلی تفرجگاه‌ها تا زمان قطع شدن زنجیره انتقال کرونا خبر داد و از مردم درخواست کرد در روز طبیعت در منزل بمانند.

عبدالرضا چراغعلی، معاون سیاسی و امینتی استانداری گلستان گفت: امکانات تفرجی استان گلستان تا زمانی که شیوع ویروس کرونا فروکش کند تعطیل خواهد بود.
معاون سیاسی و امینتی استانداری گلستان ادامه داد: در روز سیزدهم فروردین که روز طبیعت است، از مردم درخواست داریم با توجه به اینکه این ایام برای عبور از بحران بسیار تعیین‌کننده است همچنان در منزل بمانند.
چراغعلی متذکر شد: با توجه به گستردگی استان گلستان و نو اکوتوریسمی که استان دارد نمی‌توانیم برای هر تفرجگاه یک راه‍بند یا مامور قرار دهیم و باید مردم در این زمینه همکاری کنند.
وی افزود: تذکرات لازم در خصوص شیوع ویروس کرونا به مردم ارائه شده و امیدواریم مردم در روز طبیعت با مسئولان همکاری داشته باشند و در منازل خود بمانند.
معاون سیاسی و امینتی استانداری گلستان یادآور شد: امروز از پلیس راه تنگراه بازدید داشتم و خوشبختانه شاهد آن بودیم که تردد خودروها با پلاک غیر بومی کاهش چشمگیری داشته است.
چراغعلی افزود: اما هنوز در حدود 40 درصد از ترددها بین جاده‌ای وجود داشته و کاهش 60 درصدی این ترددها نشان از همکاری مردم دارد.
وی با بیان اینکه امکانات تفرجی در سطح استان مجوزی برای ارائه خدمات به مسافران را ندارند، ابراز داشت: در خصوص قرنطینه خانگی جز همکاری مردم ابزاری در اختیار نداریم و انتظار داریم که ماندن مردم در منازل تا زمان قطع شدن زنجیره انتقال ویروس کرونا تداوم یابد.
چراغعلی افزود: انتظار داریم مردم در دو هفته طلائی نخست فروردین همکاری داشته باشند تا بتوانیم از این بحران عبور کنیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید