ایرنا/ سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: ۱۰ دستگاه تاکسی متخلف این شهرستان در راستای اجرای مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا به پارکینگ منتقل شد.

شیرکو نورانی، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد اظهار کرد: براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونای این شهرستان، فعالیت تمامی ناوگان حمل‌ونقل شهری شامل اتوبوس‌های خط واحد، تاکسی‌های با پلاک «ت» و تاکسی‌های ون و میدل‌باس و تاکسی‌های تلفنی ممنوع بوده و در صورت مشاهده با آنها برخورد خواهد شد.
وی با بیان اینکه تاکسی‌های اینترنتی نیز حق تردد و فعالیت را در این ایام ندارند، ادامه داد: برای رانندگان متخلف علاوه بر انتقال به پارکینگ جریمه سلب امتیاز نیز درنظر گرفته شده‌ است.
نورانی اضافه کرد: شهروندان می‌توانند برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در مواقع ضروری با شماره‌های ۱۳۳ و ۱۸۳۰ برای دریافت سرویس تماس بگیرند.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد بیان کرد: برای حمایت از رانندگان تاکسی‌های تلفنی فعال شهری نیز مصوب شده است در ایام تعطیلی از پرداخت هرگونه هزینه به مالکان آژانس‌ها معاف باشند و برای حمایت از آژانس‌ها نیز سازمان حمل‌ونقل موظف شده در هنگام صدور و تمدید پروانه فعالیت نسبت به جبران ضرر و زیان وارده به آنها اقدام کند.
وی تاکید کرد: رانندگان تاکسی و ناوگان حمل و نقل عمومی تا اطلاع ثانوی باید از فعالیت خودداری کنند تا بتوان هرچه سریعتر چرخه انتقال ویروس کرونا قطع شود.
نورانی یادآور شد: شهروندان می‌توانند با مشاهده هرگونه تخلفی شکایت خود را به شماره تلفن ۴۲۲۳۳۰۰۰ واحد نظارت و بازرسی تاکسیرانی اعلام کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b