ایرنا/ رئیس شبکه بهداشت و درمان رازوجرگلان گفت: امروز نخستین مورد مثبت مبتلا به کرونا از بخش مرکزی این شهرستان ۷۰ هزار نفری گزارش شد که با هماهنگی‌های انجام گرفته هم‌اکنون فرد مبتلا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

رضاعلی یوسفی، رئیس شبکه بهداشت و درمان رازوجرگلان با بیان اینکه احتمال مشاهده مورد مثبت در بین اعضای خانواده فرد مبتلا به کرونا وجود داشت، اظهار کرد: به همین علت تمامی اعضای خانواده بیمار تحت نظارت و مراقبت شبکه بهداشت و درمان قرار گرفته اند به گونه ای که از همه آشنایان و اقوام این فرد تست های مربوط به ویروس کرونا گرفته شده است.
وی افزود: شبکه بهداشت و درمان امروز با مراجعه حضوری به خانواده این بیمار آموزش و آگاهی های لازم در خصوص پیشگیری و لزوم رعایت موازین بهداشتی را ارائه داده است و هم‌اکنون بیمار تحت مراقبت پرسنل شبکه بهداشت قرار دارد.
یوسفی با بیان اینکه یکی از نگرانی های کنونی در این شهرستان، ضریب استقرار پایین کارکنان اداری شهرستان است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کارمندان غیربومی که در رفت و آمد به بجنورد هستند، بیشتر آنها ترخیص شده اند و به صورت دورکاری وظایف خود را انجام می دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45