ایرنا/ فرمانده انتظامی اشتهارد از کشف سه هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تقلبی در شهرک صنعتی این شهرستان خبرداد .

سرهنگ کامران ملکی فرمانده انتظامی اشتهارد اظهار داشت: در پی اقدامات گسترده پلیس اشتهارد برای شناسایی و کشف کارگاه های تولید و انبارهای اقلام پزشکی و بهداشتی، ماموران موفق به شناسایی یک کارگاه تولید مواد ضدعفونی کننده غیرمجاز شدند.
وی اضافه کرد: با توجه به شرایط کنونی جامعه و نیاز مردم به لوازم پزشکی و بهداشتی، ماموران بلافاصله پس از بررسی و اطمینان از صحت موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.
ملکی افزود: در بازرسی از کارگاه غیر مجاز ۲ هزار لیتر الکل غیرمجاز در یک هزارلیتر ژل شستشو کشف یک نفر دراین زمینه دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از شهروندان خواست هرگونه اخبار مربوط به دپو و احتکار کالا و مواد ضد عفونی کننده و یا غیر مجاز که عموما تهدید کننده سلامت شهروندان بوده و موجب ضربه به اقتصاد داخلی کشور می شود را بلافاصله طی تماس با شماره تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند.
طی یک ماه گذشته تا کنون مقادیر قابل توجهی دارو، لوازم پزشکی ، مواد ضدعفونی کننده، الکل ، ژل و سایر اقلام بهداشتی قاچاق و احتکاری کشف شده است.
مصرف الکل طی چند روز اخیر سبب مرگ ۲۰ نفر در استان البرز شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af