تسنیم/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز تعداد موارد مثبت آزمایشگاهی بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان ۱۴ مورد افزایش یافت.

سید محمد هاشمی شهری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اظهار کرد: در 24 ساعت منتهی به ظهر امروز تعداد موارد مثبت آزمایشگاهی بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان 14مورد افزایش یافت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به اینکه از مجموع تعداد مبتلایان کرونا 109 نفر در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هستند، افزود: بر اساس گزارشات دریافتی از همکارانمان در شمال و جنوب استان، 32 نفر در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه زابل و 16 نفر از هم استانی‌های ساکن در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه ایرانشهر هستند و بدین ترتیب مجموع موارد استان نیز از مرز 150 نفر عبور کرد.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه تاکنون 9 نفر از عزیزان هم استانی که نتیجه آزمایش کرونای آنها مثبت بوده فوت کرده‌اند. تعداد بیماران بستری شده باعلائم تنفسی حاد در بیمارستان‌های استان نیز تا ظهر امروز به یک هزار و 33 نفر رسید که متاسفانه 74 نفر از این عزیزان هم جان خود را از دست داده‌اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c