ایسنا/ مدیر تخلفات شهری خدمات شهرداری زاهدان گفت: برای جلوگیری ابتلا به کرونا با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، پلیس اماکن و نیروی انتظامی و با نظارت فرمانداری زاهدان نسبت به جمع‌آوری دستفروشان، دوره‌گردها و پراکندگی آن‌ها اقدام شده است.

همت محمدزهی، مدیر تخلفات شهری خدمات شهرداری زاهدان اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا ویروس، شهرداری براساس یکی از وظایف خود که صیانت و حفاظت از سلامت شهروندان و شهر است، اقداماتی را در این زمینه انجام داده و در حال اجرا است.
وی ادامه داد: اطلاع‌رسانی به کسبه و اصناف جهت عدم فعالیت به غیر از فروشندگان مواد غذایی و نانوایی‌ها از ابتدای سال نو باهدف کاهش تردد، جلوگیری از ازدحام مردم در شهر و کنترل این بیماری انجام شده است.
وی جلوگیری از فعالیت فروشندگان مرغ زنده در اطراف کشاورز، پلمب پرنده فروشان، جمع‌آوری دام‌های سرگردان، اطلاع‌رسانی به کسبه محله زیباشهر و تعطیلی اصناف آن‌ها، از دیگر اقدامات این حوزه در مقابله با ویروس کرونا است.
مدیر تخلفات شهری خدمات شهرداری در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر اتخاذ شده در این زمینه بتوان از شیوع بیماری کرونا جلوگیری به عمل آید.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c