کردپرس/ رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان 497 نفر به این بیماری مبتلا شده‌ و از این تعداد 40 نفر تاکنون فوت کرده‌اند.

جواد آقازاده، رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته 35 نفر به تعداد مبتلایان و پنج نفر به تعداد جان باختگان بر اثر بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی اضافه شده‌است.
وی ادامه داد: تاکنون 497 نفر به این بیماری مبتلا شده ‌که از این تعداد 40 نفر بر اثر این بیماری جان باخته و 251 نیز بهبود یافته اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: مبتلایان به تفکیک شهرستان ها در ارومیه: 170 مورد، بوکان: 67 مورد، خوی: 55 مورد، شاهین دژ: 34 مورد، میاندوآب: 40 مورد، تکاب: ۱۷ مورد هستند.
آقازاده افزود: همچنین مهاباد: 29 مورد، سلماس: 12 مورد، نقده: 20 مورد، سردشت 15 مورد، اشنویه و پیرانشهر و ماکو: 9 مورد، چایپارە 4 مورد، چالدران: و پلدشت 3 مورد و شوط نیز یک مورد بیمار مثبت کرونا دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: رعایت بهداشت فردی برای شهروندان همچنان الزامی است و باید موارد مطرح شده توسط متخصصان به صورت کامل توسط خانواده‌ها رعایت شود.
وی تاکید کرد: ماندن در خانه بهترین و مهمترین راهکار مقابله با این ویروس است و سلامت مردم را به دنبال دارد و مردم می توانند با نشستن در خانه‌ها از آلودگی به این ویروس در امان باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b