ایرنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از روز گذشته تاکنون پنج مورد جدید به مجموع آمار مبتلایان به کرونا در استان اضافه شده است.

حسین فرشیدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: با اضافه شدن این پنج مورد در طول ۲۴ ساعت گذشته، شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان به ۱۵۵ نفر رسید.
وی افزود: از ابتدای شروع ایپدمی کرونا در هرمزگان تاکنون (پنجم فروردین ماه) یک هزار و ۳۶ نفر با مشکل حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری شدند که از این شمار ۶۷ نفر هنوز بستری هستند و ۹۱۳ نفر مرخص شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خاطرنشان کرد: از ۶۴۳ نفر از مجموع افرادی که با مشکل حاد تنفسی به بیمارستان های استان مراجعه کردند، به دلیل مشکوک بودن به کرونا نمونه گیری شده که تاکنون جواب آزمایش ۱۵۵ نفر مثبت اعلام شده است.
فرشیدی تصریح کرد: از مجموع مبتلایان به کرونا ۱۳۴ نفر مرخص شدند، ۹ نفر بستری هستند و ۱۲ نیز فوت شدند که آمار فوتی ها تفاوتی با ۴۸ ساعت گذشته ندارد و مورد فوتی جدیدی نداشتیم.
وی خاطرنشان کرد: در کیش ۳۳، قشم ۱۴، پارسیان و بستک هر کدام دو، بندرلنگه هفت، حاجی آباد سه، جاسک و خمیر هر کدام یک، رودان چهار و میناب ۱۰ نفر مبتلا به کرونا هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121