باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی تربت جام گفت: سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو حین سرقت و کشف هشت فقره سرقت، دستگیر شد.

سرهنگ مجید علی نیا جانشین فرمانده انتظامی تربت جام اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات و قطعات داخل خودرو در تربت جام، ماموران انتظامی این فرماندهی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را دستور کار قراردادند.
وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۱ با اشراف اطلاعاتی و کنترل محدوده سرقت‌ها فردی که در حال سرقت محتویات داخل خودرو در یکی از خیابان‌های سطح شهر بود را شناسایی و دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی تربت جام گفت: متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۸ فقره انواع سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه وی مقادیری از اموال مسروقه از جمله، لاستیک زاپاس، اچار و زنجیر چرخ و... کشف و تحویل مالباختگان شد.
علی نیا با اشاره به اینکه سارق با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد، افزود: خودرو‌های خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیا و اموال قیمتی و وجه نقد، در خودرو‌ها خودداری کنند و هرگونه تردد مشکوک در اطراف خودروهارا بالافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید