باشگاه خبرنگاران/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: بارندگی و جمع شدن آب در مرز دوغارون علت محدودیت چند ساعته و توقف در مبادله کالا و تردد کامیون‌ها در این پایانه مرزی بود.

علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با تکذیب خبر مربوط به توقف فعالیت‌ها در مرز دوغارون اظهار کرد: منطقه مرزی دوغارون منطقه‌ای سیل خیز است و بارش باران منجر به راه افتادن روان آب و ایجاد مشکل برای تردد کامیون‌های صادراتی می‌شود.
وی تصریح کرد: مبادله کالا در مرز دوغارون همواره یکی از اهداف اصلی خراسان رضوی بوده و هیچ محدودیتی برای صادرات یا مبادله کالا در مرز ایجاد نشده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: برای این که باران خطری را متوجه کامیون‌های صادراتی نکند مسوولان شهرستان تایباد تصمیم گرفتند برای چند ساعت محدودیت‌هایی در مرز ایجاد کنند تا مشکل بارندگی حل شود.
رسولیان افزود: دیروز ۲۱۱ کامیون از مرز دوغارون خارج و ۲۰۳ کامیون از این مرز وارد استان خراسان رضوی شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید