ایرنا/ مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مازندران منطقه ساری از آغاز طرح محدود پوشش لباس مخصوص در جایگاه‎های سوخت مازندران از دیروز خبر داد.

سبحان رجب‌پور، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مازندران منطقه ساری گفت: طرح محدود پوشش لباس مخصوص در جایگاه‎های سوخت مازندران از دیروز سه‌شنبه پنجم فروردین ماه آغاز شده است.
رجب‌پور افزود: طرح پوشش لباس مخصوص در جایگاه‌های سوخت یکی از مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا بوده که روز سه شنبه به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری بلاغ و بلافاصله به اجرا گذاشته شده است.
وی توضیح داد: بر اساس این مصوبه، در شهرهای بزرگ دو جایگاه و در شهرهای کوچک یک جایگاه سوخت تمامی نیروهای خدماتی جایگاه باید لباس مخصوص مقابله با ویروس کرونا معروف به گان پوشیده و در محل کار خود مستقر شوند.
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: با توجه به اینکه این مصوبه روز سه شنبه ابلاغ شده، برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده نداشتیم اما در نخستین اقدام پرسنل جایگاه سوخت شهید اسماعیلی ساری مجهز به لباس مخصوص شدند.
رجب‌پور با اشاره به اینکه تاکنون چندین جایگاه سوخت مازندران اقدام به دریافت و خرید لباس‌های مخصوص کردند، ادامه داد: از روز چهارشنبه ششم فروردین به صورت گسترده این طرح اجرا خواهد شد و جایگاه‌های سوخت مورد نظر به صورت رسمی اعلام می‌شود، اگر چه متاسفانه لباس‌های مخصوص مقابله با ویروس کرونا آزادی و انعطاف عمل را در نیروهای جایگاه سوخت می‌گیرد و آن‌ها را در انجام وظایف روزانه معطل می‌کند.
به گفته مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، درخواست‌هایی برای تهیه لباس‌های انعطاف‌پذیر به ستاد مقابله با ویروس کرونا استان داده شده است و آنها نیز پیگیر رفع این شکل هستند.
رجب‌پور این طرح را اقدامی نمادین برای فرهنگ‌سازی مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد و گفت: در این طرح در کنار ارتقای سطح بهداشت جایگاه‌های سوخت استان، به دنبال هشدار جامعه برای جدی گرفتن ویروس کرونا هستیم.
وی تاکید کرد: طرح پوشش لباس مخصوص در جایگاه‌های سوخت به معنای پایان عملیات ضد عفونی نیست و تا زمان عادی شدن شرایط جایگاه‌های سوخت موظف به ضد عفونی و گندزدایی مستمر هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9