باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: پیش‌بینی بارش‌های سیل‌آسا برای کرمانشاه در روزهای آینده نداریم.

جلیل بالایی مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه اظهار کرد: اخطاریه‌ها و پیش بینی‌های مربوط به آمادگی برای سال نو و بارش باران ستادهای پیشگیری استان اعلام شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه بیان کرد: آمادگی لازم در استان کرمانشاه وجود دارد و ما برای شرایط سخت آماده هستیم، اما پیش بینی اوضاع سیل ناشی از بارش باران پیش رو برای استان کرمانشاه اعلام نشده است.
وی افزود: پیش بینی هواشناسی برای استان تاکنون در حد بارش‌های معمولی بوده است و برای نهم و دهم و یازدهم فروردین ماه بارش معمولی گزارش شده و منتظر گزارش‌های تکمیلی و دقیق هواشناسی هستیم.
بالایی عنوان کرد: اعلام آمادگی لازم انجام شده و اگر استان کرمانشاه شامل استان‌هایی شود که پیش بینی سیل در آنها وجود دارد، حتماً جلسه‌ای در استانداری برگزار می‌شود و به مردم اعلام و اخطاریه‌های لازم داده خواهد شد.
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه بیان کرد: تاکنون گزارشی مبنی بر سیل در استان کرمانشاه واصل نشده است تنها بارش معمول و حداکثر تا ۳۵ میلیمتر در استان کرمانشاه پیش‌بینی شده است.
وی عنوان کرد: استان کرمانشاه در حال حاضر جز استان‌های معین طبق سیاست‌های کلی کشور، برای کمک به استان‌های سیل زده چند روز گذشته نیست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246