جماران/ شهردار سردشت از اعمال محدودیت‌های جدیدی برای مقابله با کرونا در این شهرستان خبر داد.

کامل رسولی، شهردار سردشت اظهار کرد: متاسفانه به دلیل رعایت نشدن موارد ایمنی برای مقابله با این بیماری از سوی شهروندان و تردد زیاد آنان در خیابان‌های سطح شهر، شورای تامین و ستاد مقابله با بیماری کرونا این مصوبه‌ را اتخاذ کرد.
وی افزود: در این راستا پنج خیابان اصلی و پرتردد شهر سردشت شامل خیابان‌های امام خمینی(ره)، معلم، شهید رجایی، شهید صالحی و سید قطب به همراه کوچه‌های منتهی به آنان با نیوجرسی مسدود و تردد هرگونه خودرو در آنها ممنوع شد.
وی بیان کرد: خیابان بسیج یکی دیگر از خیابان‌های پرتردد شهری و منتهی به بازار محلی است که پیش بینی شده مسدود شود.
رسولی اضافه کرد: رانندگانی که بخواهند هرگونه ترددی در این خیابان‌ها داشته باشند توسط پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه خواهند شد.
شهردار سردشت با اشاره به تردد اضطراری خودروهای امدادی و پلیس، گفت: برای تردد اینگونه خودروها تدابیر لازم اندیشیده شده و مسیرهایی برای تردد آنان مشخص شده است.
وی در خصوص تعطیلی پایانه مسافربری سواری‌های ربط نیز گفت: این پایانه بنا به دستور ستاد پیشگیری تعطیل بوده و تا اطلاع ثانوی رانندگان حق هیچگونه جابجایی مسافر را در این مسیر ندارند و با رانندگان خاطی برخورد قانونی خواهد شد.
وی با اشاره به احتمال افزایش تعداد بیماران مشکوک مبتلا به کرونا، از شهروندان درخواست کرد تا با پیوستن به پویش ۲۹۱۴ و ماندن در منزل تا ۱۴ فروردین‌ماه، در زمینه قطع زنجیره این بیماری واگیر مشارکت جدی داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b