فارس/ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان بیشترین میزان بارش برف در گلستان را در ارتفاعات درازنو شهرستان کردکوی و توسکستان شهرستان گرگان عنوان کرد.

غلامرضا بیکی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: از روز گذشته تا به امروز به طور میانگین حدود ۴۰ سانتیمتر در محورهای کوهستانی استان برف باریده که بیشترین آنها در ارتفاعات درازنو شهرستان کردکوی و توسکستان شهرستان گرگان بوده است.
بیکی اظهار کرد: در حال حاضر ۳۲ اکیپ راهداری استان در محورهای کوهستانی استان مشغول عملیات برفروبی و راهداری هستند و تمامی محورها به‌جز توسکستان که به دلیل کولاک برف و امنیت مسافران به دلیل شیوع کرونا مسدود و بقیه راه‌ها باز بوده و مشکلی در تردد آنها وجود ندارد.
وی با بیان اینکه تا ساعاتی دیگر محور توسکستان نیز بازگشایی می‌شود به بستن زنجیر چرخ برای تردد در محورهای کوهستانی تاکید کرد و افزود: مطابق پیش‌بینی‌ها و اخطاریه‌های هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیل و تصمیمات قرارگاه مدیریت بحران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، اکیپ‌های راهداری در طول راه‌ها جانمایی و مستقر بوده اما خوشبختانه تاکنون بارشی که منجر به وقوع سیل در استان شود، نداشتیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید