تسنیم/ مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: خط اتوبوسی برخی استان‌ها که در عرصه ویروس کرونا دچار بحران هستند تعطیل شده است.

حمیدرضا علم، مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان بوشهر با بیان اینکه تمام ترددها در محورهای داخلی استان بوشهر کنترل می‌شوند، اظهار کرد: در راستای مقابله با بیماری کرونا همه خودروها در ورودی شهرها و روستاهای استان بوشهر کنترل و مسافران تب سنجی می‌شوند.
وی با بیان اینکه تعداد ناوگان اتوبوسی در استان بوشهر برای مقابله با ویروس کرونا کاهش یافته است، افزود: در این راستا خط اتوبوسی برخی استان‌ها که در عرصه ویروس کرونا دچار بحران هستند تعطیل شده است.
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان بوشهر از کاهش تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده میزان تردد خودرو در محورهای مختلف استان بوشهر در ایام تعطیلات نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 60 درصد کاهش یافته است.
علم با تأکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی و توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان، تصریح کرد: پیش بینی می‌شود میزان تردد‌ها در سطح استان بوشهر در ادامه سیر نزولی داشته باشد.
وی ضدعفونی اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای، توزیع دستکش و ماسک یکبار مصرف در بین مسافران و رانندگان را از دیگر اقدامات اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان بوشهر برای مقابله با ویروس کرونا دانست.
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان بوشهر خاطرنشان کرد: ضدعفونی سالن‌های بار و مسافر به صورت مستمر و ارسال پیام‌های بهداشتی از طریق اتوماسیون و فضای مجازی به رانندگان و مسافران از دیگر اقدامات برای مقابله با ویروس کرونا است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22