ایرنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: همه راه‌های روستایی استان که طی دیروز در اثر بارش‌های شدید، سیلاب و ریزش کوه مسدود شده بود بازگشایی شده است.

ابراهیم نصری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی اظهار کرد: دیروز سه شنبه به علت بارش شدید باران و وقوع سیلاب راه ارتباطی چهار روستای آبگرم، باغگاه، مومن آباد و سیرزار در شهرستان کلات مسدود شده بود که با فروکش کردن سیلاب این مسیرها بازگشایی شد.
وی ادامه داد: در حال حاضر بارش باران و یا پدیده مه گرفتگی در جاده‌های استان خراسان رضوی گزارش نشده است و تردد به صورت عادی و روان در جریان است.
فرماندار بینالود نیز گفت: دیروز در بخش طرقبه این شهرستان ریزش کوه موجب انسداد جاده کنگ به نغندر شد و چند مورد ریزش کوه نیز مسیر ارتباطی روستاهای اردمه، خانرود و مغان را مسدود کرد و از طرفی در بخش شاندیز نیز بخشی از راه ارتباطی روستای دهبار نیز تخریب شد.
سید حسن حسینی افزود: با تلاش عوامل بخشداری‌ها و دهیاران راه‌های مسدود روستایی شهرستان بینالود بازگشایی شد.
وی اضافه کرد: به ۱۰ خودرو هم که برای طبیعت گردی در کوره راه‌های کوهستانی بین روستاهای ازغد و مج گرفتار شده بودند امدادرسانی شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید