سایت خبری بازار/ جانشین دادستان دیلم با بیان اینکه مغازه‌های دیلم تا اطلاع ثانوی تعطیل است، گفت: صاحبان صنوف تمکین نکنند، مغازه آنان پلمب می‌شود.

سید حسین مسلم نژاد، جانشین دادستان دیلم اظهار کرد: به نیروی انتظامی نیز دستور داده‌شده است با افرادی که خانه باغ‌هایی اجاره می‌دهند برخورد و این مکان‌ها پلمب شود.
وی تصریح کرد: بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا تمام اصناف شهرستان دیلم به استثنای عرضه‌کنندگان مواد غذایی تا اطلاع ثانوی تعطیل است و چنانچه صاحبان صنوف تمکین نکنند مغازه آنان پلمب می‌شود.
جانشین دادستان دیلم گفت: چنانچه کسی نسبت به اجاره خانه باغ‌ها اقدام کند شهروندان و دهیاران روستاها مراتب را به پلیس 110 انعکاس دهد تا علاوه بر پلمب ملک موردنظر با مالک آن برخورد قضایی شود.
وی با تأکید بر تعطیلی مغازه‌ها به استثنای عرضه‌کننده ارزاق عمومی، تصریح کرد: مصوبه ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا برای تمام افراد لازم‌الاجرا است و چنانچه متصدیان و صاحبان صنوف تمکین نکنند، برابر قوانین و به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی با همکاری نیروی انتظامی و توسط اداره صنعت، معدن و تجارت برخورد و اقدام به پلمب مغازه‌های آن‌ها خواهد شد.
جانشین دادستان عمومی و انقلاب دیلم با اشاره به اینکه افراد مشکوک به کرونا با ترک قرنطینه خانگی پرونده قضایی علیه آنان تشکیل می‌شود، خاطرنشان کرد: چنانچه شخصی از نظر شبکه بهداشت شهرستان دیلم مشکوک به بیماری کرونا باشد یا نتیجه آزمایش وی مثبت اعلام شود و نیاز به قرنطینه خانگی داشته باشد چنانچه قرنطینه خانگی ترک کند علاوه بر اعزام وی به قرنطینه اجباری برای نامبرده پرونده قضایی تشکیل و بعد از اتمام طول درمان به بزه آن رسیدگی می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22