تسنیم/ شهردار نیاسر ضمن اشاره به جلوگیری از ورود خودروها با پلاک غیربومی به این شهرستان، ‌گفت: با اقدامات صورت گرفته و مشارکت بسیج، نیروی انتظامی و عوامل اجرایی شهر نیاسر کاشان در وضعیت سفید قرار دارد.

مجتبی نظیری، شهردار نیاسر اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان اقدامات بسیار زیادی توسط مسئولان شبکه بهداشت و درمان، مسئولان اجرایی و خیران صورت پذیرفته است که این مهم نشان از حس نوع دوستی این عزیزان است.
وی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا شهرداری نیاسر با تمام نیرو و امکانات وارد میدان شدند، افزود: بر همین اساس و با تلاش‌های صورت گرفته وضعیت شهر نیاسر کاشان در وضعیت سفید قرار دارد و با اخذ مجوازت لازم اقدامات مقتضی برای کنترل و غربالگری صورت پذیرفته است.
شهردار نیاسر کاشان ضمن اشاره به تجهیز کردن پایگاه کنترل و غربالگری در ورودی شهر نیاسر، ابراز کرد: با همراهی بسیج، نیروی انتظامی به صورت 24 ساعته در راستای غربالگری و کنترل عبور و مرور اقدامات لازم صورت پذیرفت و از ورود خودرو و افراد غیربومی به داخل شهر جلوگیری به عمل آمد.
وی شهر نیاسر کاشان را شهری توریستی دانست و گفت: در ابتدای شیوع ویروس کرونا از تمامی صاحبان صنوف در این شهر درخواست شد تا با ماندن در منزل و بستن مغازه‌ها در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نقش بسزایی را ایفا کنند که با همکاری این افراد مغازه‌ها بسته و صاحبان واحدهای تجاری نیز اجاره بها از این افراد نمی‌گیرند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18