نواندیش/ منبع آگاه در وزارت بهداشت درباره سفر پزشکان بدون مرز به ایران توضیح داد.

یک منبع آگاه در وزارت بهداشت ضمن تکذیب هماهنگی سفر گروه اعزامی سازمان پزشکان بدون مرز با این وزارتخانه، اخبار منتشرشده درباره تجهیزات ارسالی و ارزش ارزی آن را کذب خواند.
این منبع آگاه درباره ارزش و جزئیات محموله ارسالی به ایران از سوی گروه موسوم به پزشکان بدون مرز گفت: این محموله ارزشی کمتر از 20 هزار دلار داشته و اقلام اهدایی آن تنها شامل 1000 عدد ماسک و تعدادی گان پزشکی است.
وی افزود: این گروه یک چادر برای برپایی بیمارستان 40 تخت‌خوابی هم همراه داشتند که جزو اقلام اهدایی نبوده و به صورت امانی بود، همچنین هیچ متخصصی مرتبط با ویروس کرونا نیز همراه این گروه نبوده است.
این منبع آگاه اظهار داشت: در حال حاضر تمام این اقلام به میزان کافی در کشور تولید شده و وجود دارد و بیمارستان‌های صحرایی نیروهای مسلح نیز آماده هستند در صورت نیاز عملیاتی شوند.
وی در پایان تاکید کرد: در حال حاضر اگر کشورهای اروپایی و سازمان‌های بین‌المللی قصد کمک به ملت ایران را دارند، باید برای لغو تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران تلاش کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651