ایرنا/ فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف ۱۴ تن و ۵۳۰ کیلوگرم برنج قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال در شهرستان اردبیل خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل اظهار کرد: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی اردبیل با انجام بررسی‌های تخصصی و تحقیقات میدانی، محل دپوی برنج قاچاق در پارکینگ منزل مسکونی در محله بهشت فاطمه را شناسایی و با همراهی کارشناس اداره صنعت، معدن و تجارت به محل اعزام شدند.
وی با اشاره به انجام هماهنگی‌های قضایی در این رابطه افزود: در بازرسی از این پارکینگ ۱۴ تن و ۵۳۰ کیلوگرم برنج قاچاق دپو شده کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شد، اظهار داشت: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال اعلام کردند.
وی اضافه‌کرد: با هماهنگی مقام قضایی محل نگهداری این کالا پلمب و فرد متخلف با تشکیل پرونده برای رسیدگی و سیر مراحل قانونی به سیستم قضایی تحویل داده شد.
سردار حسینی ادامه‌داد: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
او با اشاره به عزم جدی پلیس برای مبارزه با اخلال‌گران اقتصادی و قاچاقچیان کالا از مردم خواست هر گونه موارد مشکوک به قاچاق کالا و ارز را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253