ایرنا/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: برای حمایت از حقوق مصرف کننده قیمت میوه شب عید طرح تنظیم بازار در این استان کاهش یافت.

سید حسین حسینی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به تصمیم نشست کمیته ملی راهبری طرح میوه ایام نوروز و اختیارات تفویض شده توسط دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار کشور به سازمان های استانی صنعت، معدن و تجارت در زمینه شرایط بازار و بررسی حاشیه قیمت و ایجاد انگیزه و مشارکت واحدهای خرده فروش در جذب و توزیع میوه، نشست فوق‌العاده استانی تشکیل و قیمت هر کیلوگرم سیب و پرتقال مورد بازنگری قرار گرفت.
وی بیان کرد: بر این اساس از امروز ۶ فروردین ماه قیمت سیب قرمز به صورت عمده درسردخانه در بوشهر برای مباشران خرده فروش هرکیلو چهار هزار تومان و قیمت برای مصرف کننده نهایی نیز پنج هزار تومان تعیین شد.
حسینی ادامه داد: قیمت سیب زرد نیز به صورت عمده در سردخانه برای مباشران خرده فروش چهار هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت مصرف کننده نهایی پنج هزار و ۵۰۰ تومان است.
وی یادآور شد: قیمت پرتقال والنسیا جیرفت به صورت عمده در سردخانه پنج‌هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت مصرف کننده نهایی ۶ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22