مهر/ رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک با نام شهدای عرصه سلامت در مازندران آغاز شد.

رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک با نام شهدای عرصه سلامت صبح چهارشنبه با هدف قطع شیوه زنجیره انتقال کروناویروس با محوریت قرارگاه غدیر شمال توسط لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران در ساری آغاز شد.
این رزمایش با به کارگیری افراد متخصص و امکانات گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه، پادگان المهدی(عج) بابل و با نظارت قرارگاه غدیر شمار و سپاه کربلا مازندران در ساری آغاز شد و دو روز ادامه دارد.
سرهنگ بهرام سبک ملک، جانشین فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران با اشاره به این مهم که رزمایش سراسری مدافعان سلامت با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا توسط لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران در حال انجام است، خاطرنشان کرد: لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا با همکاری پادگان المهدی(عج) بابل اقدام به شست و شو ضد عفونی کردن معابر و بیمارستان‌ها و … و پنج معبر اصلی که شامل جاده کیاسر، جاده قائمشهر، جاده نکا، جاده خزر و جاده جویبار به سمت مرکز شهر می‌شود، خواهد کرد.
سبک ملک از اعزام بهداری رزمی لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا و راه‌اندازی و برپایی چهار چادر غربالگری تست کرونا که اقدام به تب‌سنجی، شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونا و انتقال مبتلایان جهت درمان به بیمارستان خبر داد.
جانشین فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران ادامه داد: در این رزمایش اقدام به توزیع بسته‌های حمایتی اقلام بهداشتی نظیر مواد ضد عفونی کننده، ماسک، دستکش و غیره می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9