ایرنا/ فرماندار آران‌وبیدگل گفت: ورودی‌های آران‌وبیدگل برای پیشگیری از کرونا پایش می‌شود.

اسماعیل بایبوردی، فرماندار آران‌وبیدگل با اشاره به اقدامات مهم دولت در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: برای مقابله با این بیماری راه‌های ورودی به شهرستان پایش می‌شوند.
وی افزود: این طرح پایش سلامت با همکاری بسیج، هلال احمر، شبکه بهداشت، نیروی انتظامی و راهداری انجام خواهد شد و هشت گروه در هشت محور شهرهای سفیدشهر، نوش‌آباد، آران‌وبیدگل و ابوزیدآباد مستقر می‌شوند.
فرماندار آران‌وبیدگل با اشاره به استقرار تعدادی پست ایست و بازرسی در نقاط مختلف شهرستان، یادآور شد: همچنین گروه ۸۴۰ موشکی ارتش مستقر در شهرستان آران‌وبیدگل، در ورودی آزادراه به کاشان و آران‌وبیدگل در نزدیکی مصلای کاشان برای پایش سلامت و بازرسی حضور دارند.
فرماندار آران‌وبیدگل اضافه کرد: ارتش از همان روزهای نخست به طور جدی برای مقابله با کرونا ورود کرد و ۱۵۰ میلیون ریال کمک نقدی به بیمارستان سید الشهدا(ع) داشت و کلینیک ارتش هم به فعالیت بی‌وقفه خود برای ارایه خدمات درمانی به مردم ادامه داد و در این راستا سه‌هزار و ۷۰۰ خانوار را غربالگری کرد.
وی ادامه داد: گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر، توزیع دستکش و ماسک، استقرار دو تیم پزشکی برای پایش سلامت شهروندان و تشکیل ستاد پدافند بیولوژیک از جمله اقدام‌های ارتش در شهرستان آران‌وبیدگل است.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید