ایرنا/ فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: واحدهای صنفی عرضه‌کننده اقلام غیرضروری در این شهرستان برای مقابله با ویروس کرونا تا ۱۵ فروردین ماه جاری تعطیل است.

محبت جمالی نیا، فرماندار سرپل‌ذهاب اظهار کرد: براساس تصمیم ستاد مبارزه با بیماری کرونا در کشور تصمیماتی مبنی بر تعطیلی اصناف غیرضروری بازار برای حفظ سلامتی مردم و مقابله با شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده که شهرستان سرپل ذهاب نیز با پیروی از این دستورالعمل تمامی اصناف بازار به غیر از واحدهای قصابی، نانوایی، ‌داروخانه، ‌پمپ بنزین و سوپرمارکت ها تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل هستند.
وی افزود: اتحادیه های صنفی مختلف در سرپل ذهاب از روزهای قبل برای تعطیلی واحدهای خود اعلام آمادگی کرده و صنف هایی همچون زرگران و آرایشگاه‌های زنانه نیز قبل از این دستورالعمل به صورت خودجوش واحدهای خود را تعطیل کرده اند که جای قدردانی دارد.
فرماندار سرپل ذهاب گفت: اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی و ادارات مرتبط با کنترل بازار از فردا به صورت جدی تعطیلی صنوف غیرضروری شهرستان را پیگیری می کنند.
جمالی نیا ادامه داد: با واحدهای صنفی غیرضروری که بی توجه به سلامت مردم باشند و در این فراخوان ملی همکاری و مشارکت و همراهی نکنند، برخورد خواهد شد.
وی از ادامه مستمر ضدعفونی و گندزدایی خیابان ها و محلات سرپل ذهاب خبرداد و گفت: اقدام های پیشگیرانه برای مقابله ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.
فرماندار سرپل ذهاب به مردم توصیه کرد برای قطع زنجیره انتقال کرونا در منزل بمانند و از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246