مهر/ استاندار گیلان با تأکید بر اینکه مردم باید هشدارها را جدی بگیرند، تمام مناطق گیلان را آلوده به این ویروس عنوان کرد.

ارسلان زارع، استاندار گیلان ضد عفونی کردن معابر، اماکن عمومی، خیابان‌ها را یکی از راهکارهای مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد.
وی در ادامه به اقدامات انجام شده در این زمینه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان اشاره کرد و گفت: افزود: شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، سپاه پاسداران به ویژه نیروی قدس و تیپ میرزا کوچک و همچنین نیروی دریایی و نیروی زمینی ارتش اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ای در این زمینه انجام داده‌اند.
استاندار گیلان با بیان اینکه رزمایش شهدای عرصه سلامت با هدف انجام عملیات گسترده، منسجم و فراگیرتر در زمینه ضد عفونی کردن معابر انجام می‌شود، ادامه داد: این رزمایش ابتدا در رشت و سپس در سایر شهرستان اجرا می‌شود.
وی با تأکید بر لزوم جدی گرفتن توصیه‌ها از سوی مردم به ویژه در خانه ماندن، گفت: مردم باید هشدارها را جدی بگیرند چرا که تمام بخش‌ها و مناطق استان گیلان به این ویروس آلوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0