ایرنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: از زمان اجرای طرح ویژه نظارت بر بازار اقلام و لوازم بهداشتی تاکنون متخلفان این حوزه شامل محتکران و گرانفروشان به یک میلیارد ریال جریمه تعزیری محکوم شدند.

مرتضی ممیزی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان اظهار کرد: ۳۸ پرونده از محل اجرای طرح نظارتی به شعبه‌های این اداره کل، وارد و ۱۹ پرونده مختومه شده که متخلفان بر اساس آرای صادره، محکوم به پرداخت جریمه یک میلیارد ریالی شدند.
وی اظهار داشت: طرح ویژه نظارت بر لوازم بهداشتی با جدیت اجرا و برخورد قاطع با متخلفان عرضه لوازم بهداشتی از جمله محتکران و گرانفروشان انجام می شود.
ممیزی خاطرنشان کرد: تا کنون بیش از ۲۶۴ هزار دستکش بهداشتی، ۱۱ هزار عدد ماسک، ۶ هزار و ۱۰۰ لیتر مواد ضدعفونی‌کننده و پنج هزار تیوپ ژل ضدعفونی‌کننده در سطح استان زنجان توقیف و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی این استان قرار گرفته است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: در جهت حمایت از خریداران و برخورد قاطع با تخلفات احتمالی، گشت ویژه بازرسی با حضور رییس شعبه تعزیرات حکومتی به صورت دو شیفت اجرا می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd