تسنیم/ مدیرعامل احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: امروز در لرستان به عنوان اولین استان ۲ هزار و ۲۰۰ بسته اقلام بهداشتی برای خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا که در مناطق محروم هستند ارسال خواهد شد.

محمد ترکمانه، مدیرعامل احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) امروز در مراسم ارسال بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی کننده اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به مناطق محروم لرستان که با همکاری گروه‌های جهادی انجام گرفت اظهار داشت: به دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام جهت مقابله با بحران کرونا این ستاد ورود پیدا کرده و با راه‌اندازی مرکز 4030 روزانه بالغ بر 250 هزار تماس از طرف مردم سراسر کشور با این مرکز برقرار و سوالات مربوط به کرونا را پاسخ داده می شود و همچنین روزانه بالغ بر 700هزار تماس خروجی از طرف بهورزان مراکز بهداشت انجام می‌شود که در واقع یک طرح غربالگری در کشور و اولین بار در دنیا در حال انجام است.
وی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام ارسال اقلام بهداشتی به صورت ویژه به استان‌های کانون کرونا را در دستور کار دارد افزود: در مرحله اول 30 هزار بسته توسط ستاد اجرایی فرمان امام به استان‌های کشور ارسال شد که تا 120 هزار بسته افزایش پیدا خواهد کرد.
مدیرعامل احسان ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به اجرای پویش احسان سلامت عنوان کرد: پویش احسان سلامت توسط ستاد اجرایی فرمان امام با همکاری وزارت بهداشت جهت مشارکت‌های مردمی و ارسال اقلام بهداشتی به خانواده‌های کم برخوردار و آسیب دیده از بیماری کرونا راه‌اندازی شده است که مردم نیز در این کار خیر شرکت کنند.
وی بیان کرد: امروز در استان لرستان به عنوان اولین استان دو هزار و 200 بسته اقلام بهداشتی برای خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا که در مناطق محروم هستند ارسال خواهد شد که متناسب با نیاز استان و در خواست نماینده ولی فقیه در استان این اقلام در روزهای آینده افزایش پیدا خواهد کرد.
ترکمانه گفت: در حال حاضر گندزدایی و ضدعفونی معابر در معرض آسیب با حدود 120هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده و سایر اقدامات گروه‌های جهادی در استان لرستان در حال انجام است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9