پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی کردستان از کشف زمین خواری میلیاردی و رفع تصرف بیش از 2 هزار و 920 مترمربع از اراضی ملی در یکی از مناطق روستایی شهرستان مریوان خبرداد.

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی مریوان عامل تصرف به اراضی ملی در یکی از مناطق روستایی بخش مرکزی شهرستان شناسایی شد.
وی افزود: با استعلام ازاداره منابع طبیعی شهرستان مشخص شد، 2 هزار و 920 مترمربع از اراضی ملی توسط فرد زمین‌خوار مورد تصرف غیر قانونی قرار گرفته است.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به تحقیقات تخصصی به عمل آمده و هماهنگی با مراجع قضایی تصریح کرد: متهم طی یک عملیات دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی مریوان منتقل شد.
سردار آزادی ادامه داد: با ارائه مدارک و مستندات از سوی ماموران و بررسی نقشه هوایی، متهم چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به تصرف غیرقانونی 2 هزار و 920 متر از اراضی ملی اعتراف کرد.
وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این مقدار از اراضی ملی تصرف شده را بیش از 3 میلیارد و 100میلیون ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: در همین راستا پرونده تشکیل و متهم برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34