تسنیم/ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: اردوگاه راهیان نور میثاق به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی جنوب غرب خوزستان در اختیار دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار گرفت.

اسماعیل زمانی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: براساس تصمیم شورای تامین منطقه آزاد اروند و با همکاری سپاه و ناحیه مقاومت بسیج آبادان، اردوگاه میثاق در اختیار دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار گرفته و مشکلی در انتقال بیماران درمان یافته ویروس کرونا به این مکان وجود ندارد.
وی افزود: به منظور کنترل بیماری کرونا رعایت تصمیم‌های ستاد مبارزه با کرونای منطقه آزاد اروند و تعطیلی مراکز غیرضروری و جلوگیری از ورود خودروهای شهرستان‌های بحرانی ویروس کرونا به شهرستان‌های آبادان و خرمشهر امری ضرروی است.
زمانی گفت: همه امکانات سازمان منطقه آزاد اروند برای ضدعفونی و گندزدایی از مناطق شهرستان‌های آبادان و خرمشهر سپاه هردو شهرستان به کار گرفته شده است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه تنها راه مبارزه با کرونا ماندن در خانه است افزود: از همشهریان آبادان و خرمشهری تقاضا میکنیم نهایت همکاری را در اجرای مصوبات شورای تامین شهرستان های آبادان و خرمشهر با کادر درمان داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335