مهر/ استاندار خوزستان گفت: شیوع ویروس کرونا در شهرستان خرمشهر بسیار زیاد است و نسبت به جمعیت از رتبه نخست شیوع این بیماری در بین شهرستان‌های استان برخوردار است.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان در خصوص شیوع ویروس کرونا وضعیت پایداری دارد اما در بیماری‌های واگیردار این وضعیت شکننده است.
وی با اشاره به وضعیت شیوع ویروس در منطقه آزاد، افزود: شهرستان خرمشهر اکنون به نسبت جمعیت رتبه اول شیوع را در بین دیگر شهرستان‌های استان را دارد و برای کاهش این بیماری در این منطقه باید تلاش‌های جدی‌تری شود.
استاندار خوزستان بیان کرد: تاکنون در خرمشهر، آبادان و شادگان تست کرونای ۱۰۴ بیمار مثبت شده که از این تعداد ۹ نفر فوت و ۶۱ نفر نیز بهبود یافته و ترخیص شدند.
شریعتی عنوان کرد: باید کار محوری را فرمانداران این سه شهرستان برای ورود و خروج به‌صورت متمرکز انجام بدهند.
وی تصریح کرد: زنان خانه‌دار، بازنشستگان و کارمندان اقشاری هستند که بیشترین ابتلاء را در استان خوزستان داشتند و باید این افراد از خروج غیرضروری پرهیز کنند.
استاندار خوزستان خطاب به جوانان، گفت: اگرچه شاید این بیماری دچار مرگ برای جوانان نباشد اما آنها می‌توانند ناقل این بیماری برای خانواده خود باشند از این رو از آنها نیز درخواست می‌شود که در خانه بمانند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335