پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری سارقی که اقدام به سرقت طلا به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال از منزلی مسکونی در "بیله سوار" کرده بود، خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: به دنبال مراجعه فردی به پلیس آگاهی شهرستان "بیله سوار" و ارائه مرجوعه قضائی مبنی بر سرقت طلا از منزل مسکونی اش طی چند مرحله، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی و کشف سرقت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام بررسی های تخصصی و تحقیقات میدانی هدفمند سارق را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: سارق دستگیر شده در بازجویی های پلیسی و در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی لب به سخن گشوده و به سرقت طلا و جواهرات به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال از منزل مسکونی اعتراف کرد.
سردار حسینی به شهروندان توصیه کرد: با هوشیاری لازم و رعایت نکات ایمنی و هشدارهای پلیسی از اعتماد بی جا به افراد ناشناس خودداری و با نصب نرده و حفاظ و استفاده از قفل های مقاوم و استاندارد خانه های خود را از نفوذ سارقان ایمن کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253