ایرنا/ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: تاکنون دادستانی شیوه تذکر و امر به معروف را در خصوص متخلفان فضای مجازی و اطلاع رسانی، در پیش گرفته بود ولی از این پس بدون هیچ رافتی با آنان برخورد قانونی می شود.

حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا البرز افزود: اکنون زمان تضعیف روحیه عمومی و مسوولان نیست، بنابراین طی دستوری از پلیس فتای استان البرز خواسته شده که با رصد فضای مجازی و اطلاع رسانی استان، موارد تخلف را اعلام کند.
وی ادامه داد: هر رسانه متخلفی به هر شخص و یا مرجعی که وصل باشد برای ما فرقی ندارد، حتی با حامیان آنها نیز در چارچوب قانون برخورد می شود و به مردم اعلام خواهد شد.
مددی با بیان اینکه تاکنون پرونده هایی نیز از تخلفات رسانه ای تشکیل شده، افزود: به زودی نتیجه بررسی این پرونده ها نیز اعلام می شود.
دادستان کرج اضافه کرد: این افراد که در فضای مجازی مدام مشغول تضعیف روحیه عمومی و مسوولان در این برهه حساس هستند، کنار گود ایستاده اند و ادعای دلسوزی مردم را دارند، چرا خود به مردم خدمتی ارایه نمی دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af