آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 154 کیلو ماده مخدر تریاک از 2 دستگاه خودرو پراید در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و تهران خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی متمرکز بر روی عناصر فعال در امر خرید و فروش مواد مخدرمحرز شد که اعضای یک خانواده در شهرستان "شهریار" اقدام به تهیه مواد مخدر از استان های شرقی کشور کرده و آن ها را در بین مشتریان خود در استان های "تهران" و "البرز" توزیع می کنند.
وی افزود: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب استان تهران اعلام شد و اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به شهریار اعزام و طی یک عملیات مشترک به محل مورد نظر اعزام و موفق به دستگیری 3 نفر در این رابطه شدند.
این مقام انتظامی افزود: در بازجویی از متهمان، مشخص شد که مواد مخدر در 2 دستگاه خودرو پراید که در پارکینگ های جداگانه پارک شده، جاسازی شده است.
فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: ماموران به محل پارکینگ ها اعزام و در بازرسی از خودروها در مجموع مقدار 154 کیلو تریاک که در صندوق عقب هر دو خودرو جاسازی شده بود، کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده همراه با مواد مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af