فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از ابتلای قطعی ۲۹۷ نفر در کردستان به کرونا ویروس مثبت خبر داد و گفت: تاکنون ۳۴ نفر هم در استان بر اثر ابتلاء به این بیماری فوت شده‌اند.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از افزایش مبتلایان به کرونا ویروس در استان خبر داد و اظهار کرد: تاکنون ۷۵۰ نمونه آزمایش ابتلا به ویروس کرونا در استان انجام شده که نتیجه ۲۹۷ مورد مثبت و ۳۹۱ مورد آن نیز منفی بوده است.
وی تصریح کرد: از مجموع ۲۹۷ مورد مثبت به تفکیک شهرستان در سقز ۱۰۶ مورد، بانه ۶۰، سنندج ۶۲، کامیاران ۱۱، قروه ۱۹، مریوان ۸، دیواندره ۱۰ مورد، بیجار ۱۶ نفر، دهگلان ۳ و در سروآباد ۲ نفر بستری و تحت درمان هستند.
رضاعی از افزایش فوتی‌های استان به ۳۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد و افزود: از این تعداد ۱۵ مورد آن در سقز، ۳ نفر در سنندج، ۳ مورد در قروه، ۷ مورد در بانه و ۲ مورد در مریوان و ۲ نفر در بیجار و ۲ نفر در کامیاران اعلام شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: در میان مبتلایان به این ویروس ۳ کودک ۵، ۶ و ۸ ساله در بیمارستان بستری هستند.
وی یادآور شد: از ابتدای شیوع این بیماری در استان تاکنون ۹۰ نفر بهبود یافته‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34