فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از راه‌اندازی ۲ نقاهتگاه بیماران کرونایی در این استان با همکاری سپاه و ارتش خبر داد.

دومین نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا با ظرفیت 120 تخت امروز با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، امیر آریانفر فرمانده قرارگاه غرب ارتش و مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی افتتاح شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن بازدید و افتتاح این نقاهتگاه، اظهار داشت: هم‌اکنون 2 نقاهتگاهی توسط سپاه (300 تختخوابی مختص مردان) و ارتش (120 تختخوابی مختص بانوان) به‌منظور خالی شدن تخت‌های بیمارستانی آماده خدمات‌رسانی به بیماران بهبود‌یافته کرمانشاهی است.
محمود‌رضا مرادی گفت: بیمارانی کرونایی که در بیمارستان‌های فارابی و گلستان بستری هستند پس از انجام درمان‌های اولیه پس از ترخیص به منظور گذراندن دوره نقاهت با تشخیص پزشک برای ایزوله شدن به این نقاهتگاه‌ها مراجعه و مراحل تکمیلی درمان آن‌ها توسط نیروهای بسیجی و سپاهی و همچنین کادر پزشکی بیمارستان ارتش انجام می‌شود.
گفتنی است؛ نقاهتگاه ارتش در مجتمع ورزشی فجر دانشکده بهداشت برای بیماران بانوان کرونایی و نقاهتگاه سپاه در مجتمع توحید کرمانشاه برای مردان بیمار برپا شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246