ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان تا روز چهارشنبه به ۵۲۴ نفر رسیده است.

علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از شناسایی ۲۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در خوزستان خبر داد و بیان کرد: این موارد به تفکیک اهواز هفت مورد، دزفول و ماهشهر هر کدام چهار مورد، باوی ۲ مورد و شهرستان های خرمشهر، شادگان، شوش، کارون و باغملک هر کدام یک مورد گزارش شده است.
وی افزود: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از کرونا در خوزستان گزارش نشد و شمار فوت شدگان در استان همان ۶۵ نفر است.
احسان پور ادامه داد: از مردم انتظار داریم با مراجعه به سامانه http://www.salamat.gov.ir و ثبت خوداظهاری، وزارت بهداشت را در ارایه بهتر خدمات همراهی کنند.
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان تا ظهر روز پنجم فروردین ۵۰۲ نفر اعلام شد که ۶۵ نفر از آنها فوت شده بودند.
بر اساس این گزارش با احتساب آمار جدید، مبتلایان به ویروس کرونا در اهواز ۱۷۵، دزفول ۵۲، آبادان ۴۱، خرمشهر ۴۰، اندیمشک ۳۴، ماهشهر۳۶، شوشتر۳۰، شادگان ۱۸، مسجدسلیمان ۱۴، شوش ۱۳، بهبهان ۱۱، رامهرمز ۱۰ ، باوی ۱۲، کارون هشت، ایذه پنج، هندیجان چهار، امیدیه ۶، حمیدیه سه، رامشیر سه، گتوند سه، اندیکا ۲، باغملک ۲، دشت آزادگان یک و آغاجاری یک مورد رسید.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز ۶ فروردین اعلام کرد: تاکنون ۲۷ هزار و ۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲ هزار و ۷۷ نفر به دلیل ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۹ هزار و ۶۲۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335