ایرنا/ رییس اداره سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه گفت: با پیگیری‌های پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و دایره نظارت بر اماکن عمومی، چهار باب آرایشگاه مردانه و دو باب قهوه سرا در این شهرستان مهر و موم شد.

مهدی سعیدی، رییس اداره سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه اظهار کرد: این واحدهای صنفی در بازرسی‌های سرزده از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی به علت رعایت نکردن نکات بهداشتی در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا مهر و موم شدند.
وی از مردم خواست علاوه بر ماندن در خانه و خودداری از حضور در محیط‌های شلوغ و پر تردد، هرگونه موارد غیربهداشتی در خصوص مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی را به سامانه ۱۹۰ یا شماره تلفن ۵۲۲۴۱۵۵۰ معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه اطلاع دهند تا به سرعت به آنها رسیدگی شود.
طبق اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه، شمار مبتلایان قطعی به بیماری کرونا در مناطق زیرپوشش این واحد دانشگاهی به ۷۹ نفر رسید که از این تعداد چهار بیمار فوت کرده اند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید