ایرنا/ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از ادامه روند کاهشی مصرف بنزین و ثبت رکورد کمترین مصرف در این استان خبر داد.

امین روستایی، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان اظهار کرد: بر خلاف چند سال گذشته، امسال در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ و نقطه اوج مصرف فرآورده‌های نفتی، آمارها حکایت از کاهش شدید مصرف بنزین در بخش حمل و نقل دارد.
وی اظهار داشت: با درایت و آگاهی مردم همدان در اجرای پویش «در خانه بمانیم» و کاهش ترددهای بی مورد، برای جلوگیری جدی از ترددهای غیر حیاتی، هیچگونه افزایشی در مصرف سوخت‌های مایع و گاز طبیعی فشرده نداشتیم.
روستایی عنوان کرد: بر اساس آمار در هشت ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی همدان در سه روز پایانی سال ۱۳۹۸ و سه روز نخست سال ۱۳۹۹ در مقایسه با نرم معمول مصرف روزانه بنزین در شرایط عادی استان با کاهش چشمگیر مصرف مواجه بودیم که کمینه آن هفت درصد و بیشینه مصرف نیز ۴۴ درصد کاهش را نشان می دهد.

بنزین

وی اضافه کرد: ذخیره‌سازی انواع سوخت در استان از هر زمان دیگری بهتر است و سوخت‌رسانان با تمام ظرفیت در جایگاه‌ها و مجاری عرضه سوخت آماده خدمت رسانی هستند.

وی با تاکید بر منع ارایه قطعی هرگونه خدمات به مسافران وارده به این استان، بیان کرد: از هم استانی‌ها درخواست دارم که مراجعات خود را به پمپ بنزین‌ها کم کنند تا هر چه زودتر این بیماری از شهر، جامعه و کشور ریشه کن شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e