ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ۱۰۸ موارد مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته تست ۱۲ نفر مثبت قطعی اعلام شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۹۱ فر افزایش یافت.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: ۱۱ مورد(پنج مورد مرد و ۶ مورد زن) از موارد مثبت کرونا مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک مورد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی بم است.
وی تصریح کرد: از ابتدای اپیدمی کرونا در استان کرمان ۱۹۱ نفر به این ویروس مبتلا و ۱۶۲ نفر نیز در بیمارستان ها بستری شده اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته پنج نفر از بیمارستان مرخص شده که مجموع ترخیص شدگان ابتلا به ویروس کرونا به ۹۰ نفر رسیده است.
وی افزود: یک نفر مرد با سن ۹۱ سال روز گذشته از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بر اثر ویروس کرونا فوت کرد و آمار فوت شدگان مبتلا به ویروس کرونا در استان به ۲۳ نفر افزایش پیدا کرد.
شفیعی گفت: از ابتدای اسفند ماه سال گذشته تعداد یک هزار و ۴۸۰ مورد مبتلا به بیماری های حاد تنفسی در استان بستری شده و موارد مشکوک به کرونا به ۹۴۹ مورد رسیده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر چهار بیمار کرونا در آی سی یو بستری هستند، تصریح کرد: هشت نفر از افراد مبتلا به کرونا پس از ترخیص هم اکنون در نقاهتگاه حضور دارند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00