شبستان/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به اهمیت و ضرورت خانه نشینی در جهت قطع شدن زنجیره ویروس کرونا گفت: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از کرونا در البرز از ۱۶ نفر به ۳ نفر رسیده است.

حسن اینانلو معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در البرز به یک هزار و 296 تن رسیده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز افزود: از مجموع 2 هزار و 838 نفری که با عنوان بیماری کرونا ویروس مراجعه کرده است یک هزار و 296 تن به این بیماری مبتلا بودند.
وی با اشاره به کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا ویروس توضیح داد: شاهد روند نزولی این بیماری هستیم و این در حالی است که سه تا شش بیمار جان خود را بر اثر این بیماری روزانه از دست داده اند که پیش از این آمار مرگ و میر به 16 نفر در روز می رسید.
وی تصریح کرد: تعداد 490 بیمار کرونایی در بیمارستان های البرز بستری هستند که از این میزان 186 بیمار قطعی و مکوک در این استان جان خود را از دست داده اند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز در پایان با هشدار به شهروندان در خصوص خانه نشینی و پرهیز از حضور در خارج از خانه مطرح کرد: درخواست می شود برای حفظ ایمنی خود و کاهش میزان مراجعات شهروندان در خانه بمانند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af