تسنیم/ موضوع کنترل مبادی ورودی استان خوزستان این روزها به یکی از مهم ترین خواسته های مردم این استان مبدل شده که استاندار را نیز به پافشاری واداشته است.

با وجود دستورات قبلی استاندار خوزستان در بازدید از نقطه ورودی استان، طی حضور چند نوبته خبرنگار ما و ابراز گلایه شهروندان زیاد اما، مبدا ورودی شهرستان در روستای خیرآباد خالی از نهادهایی است که وظیفه اصلی آن‌ها کنترل و عدم اجازه ورود پلاک‌های خارج استانی به خوزستان است.
غلامرضا شریعتی در‌ آخرین بازدید خود از پایگاه خیرآباد از دستگاه‌های متولی خواسته بود به شکل سخت گیرانه‌ای از ورود خودروهایی که به این استان تعلق ندارند جلوگیری شده و اظهار داشت: به دلیل عدم آمادگی برای میزبانی و نبود زیرساخت های مناسب از ورود این عزیزان جلوگیری می‌شود.
عزم جزم مسئولان از یک سو و درخواست‌های مردمی از سوی دیگر این موضوع را ایجاب می‌کند که مدیران به شکل سخت‌گیرانه با موضوع ورود مسافران نوروزی به این استان و شهرستان برخورد کرده زیرا بهبهان یکی از دروازه‌های ورود به بهشت خوزستان است که در صورت عدم کنترل مناسب می‌تواند شرایظ و زمینه را برای افزایش مبتلایان به ویروس کووید 19 افزایش دهد.
در ادامه نمایه‌ای از ورود خودروها به استان خوزستان به نمایش گذاشته شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335