ایرنا/ فرماندار سلسله گفت: مسیرهای فرعی ورودی به این شهرستان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

شریف خسروی، فرماندار سلسله در جلسه ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا اظهار داشت: مسیرهایی همچون جاده چغلوندی و مسیر ورود به مناطق گردشگری شهرستان با استفاده از ظرفیت دهیاران تا اطلاع ثانوی مسدود است و گردشگرانی که قصد ورود به این مناطق را داشته باشند دچار مشکل خواهند شد.
وی افزود: همچنین خودورهای غیربومی که قصد تردد از جاده چغلوندی را داشته باشند توقیف می شوند.
خسروی با تاکید بر پلمپب مشاغل غیرضروری شهرستان گفت: متاسفانه برخی واحدهای غیرضروی به رغم تاکید بر تعطیلی توسط گشت مشترک تنظیم بازار، کماکان در حال فعالیت هستند که این بی توجهی تخلف محسوب می شود و باید این واحدها نیز با همکاری دادستانی و نیروی انتظامی و گشت مشترک بازار، تا اطلاع ثانوی پلمب شوند چرا که فعالیت آنها می تواند باعث شیوع و انتقال ویروس کرونا شود.
فرماندار سلسله بر همکاری تمام دستگاه های اجرایی شهرستان با شبکه بهداشت و درمان به عنوان محور اصلی اجرای برنامه های کنترل ویروس کرونا در شهرستان تاکید کرد و افزود: گرچه شیب تند بیماری کرونا در شهرستان کنترل شده اما با توجه به اینکه همچنان درگیر این بیماری هستیم باید تا بهبود وضعیت و عادی شدن شرایط، تمامی مصوبه های ستاد با جدیت دنبال شوند.
خسروی عنوان کرد: همچنین فعالیت مراکز تهیه و توزیع غذا، رستوران های سطح شهر و مناطق گردشگری و مراکز خدمات رفاهی بین راهی تا اطلاع ثانونی ممنوع است و شبکه بهداشت و صنعت و معدن نیز باید به طور مرتب بر توزیع اقلام بهداشتی نظارت داشته باشند تا اقلام بی کیفیت وارد بازار نشوند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9